Vacatures jeugdwerk 2024-2025

Wil jij aan de slag voor de jeugd in de Ark? We zijn op zoek naar:


- Roostermaker voor de crèche, een kleine taak voor de allerkleinsten in onze gemeente. Voor 2025 moet er een nieuw rooster worden gemaakt, er zijn veel nieuwe vrijwilligers die bij de crèche helpen, maar wat coördinatie zou fijn zijn.
- Jeugdleiding club op donderdagavond, de clubkids 6 t/m 12 jaar komen om de 2 weken bij elkaar. Samen met de andere 3 jeugdleiders wordt een rooster gemaakt en activiteiten verdeeld (twee jongere leiding helpen elke keer mee). Het hoogtepunt in het jaar zijn de vossenjacht en clubkamp.
- Jeugdleiding voor Church4You. Church4You is een dienst speciaal voor tieners, waar zij 'op eigen wijze' hun viering maken. Op elke tweede en vierde zondag van de maand is er Church4You in het Honk, de leiding verdeeld de diensten onder elkaar.
- Jeugdleiding voor Open Honk. Eens in de maand op vrijdagavond komt de jeugd van 12 t/m 16 jaar bij elkaar. Vooraf wordt een programma gemaakt, wil jij een avond meehelpen? Ouders helpen mee bij het Open Honk.

Mail naar jeugdraad@kerk-de-ark.nl of spreek Therese van Rossum even aan.